Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Membrii consiliului local

Kendi Desideriu
Kendi Desideriu
Apartanenta politica:
UDMR-Comisia pentru agricultură, activităţi economico – financiare,buget,finanțe, amenajarea teritoriului şi urbanism, administrarea domeniului public și privat
Comisia de specialitate:
Úr Levente Csaba
Úr Levente Csaba
Apartanenta politica:
UDMR-Comisia juridică şi de disciplină, muncă şi protecţie socială, culte, învăţământ, sănătate, familie, protectie copii, tineret si sport , activităţi social culturale, sportive și de agrement,respectarea drepturilor și a libertăților cetățeanului
Comisia de specialitate:
Teleki Enikő
Teleki Enikő
Apartanenta politica:
UDMR-Comisia pentru agricultură, activităţi economico – financiare,buget,finanțe, amenajarea teritoriului şi urbanism, administrarea domeniului public și privat
Comisia de specialitate:
Nagy  Alexandru
Nagy Alexandru
Apartanenta politica:
UDMR-Comisia pentru agricultură, activităţi economico – financiare,buget,finanțe, amenajarea teritoriului şi urbanism, administrarea domeniului public și privat
Comisia de specialitate:
Nagy Imre
Nagy Imre
Apartanenta politica:
UDMR-Comisia pentru agricultură, activităţi economico – financiare,buget,finanțe, amenajarea teritoriului şi urbanism, administrarea domeniului public și privat
Comisia de specialitate:
Elek Iosif
Elek Iosif
Apartanenta politica:
UDMR-Comisia pentru agricultură, activităţi economico – financiare,buget,finanțe, amenajarea teritoriului şi urbanism, administrarea domeniului public și privat
Comisia de specialitate:
Komaromi Istvan
Komaromi Istvan
Apartanenta politica:
Candidat Independent-Comisia pentru apărarea ordinii și liniștii publice,protecţia mediului şi turism, gestionarea câinilor fără stăpân
Comisia de specialitate:
Bejuşca Gavril
Bejuşca Gavril
Apartanenta politica:
PNL-Comisia juridică şi de disciplină, muncă şi protecţie socială, culte, învăţământ, sănătate, familie, protectie copii, tineret si sport , activităţi social culturale, sportive și de agrement,respectarea drepturilor și a libertăților cetățeanului
Comisia de specialitate:
Guba Jozsef Rolland
Guba Jozsef Rolland
Apartanenta politica:
UDMR-Comisia juridică şi de disciplină, muncă şi protecţie socială, culte, învăţământ, sănătate, familie, protectie copii, tineret si sport , activităţi social culturale, sportive și de agrement,respectarea drepturilor și a libertăților cetățeanului
Comisia de specialitate:
Ardelean Gheorghe
Ardelean Gheorghe
Apartanenta politica:
USR PLUS-Comisia pentru apărarea ordinii și liniștii publice,protecţia mediului şi turism, gestionarea câinilor fără stăpân
Comisia de specialitate:
Böndi Mohácsi Júlia Judith
Böndi Mohácsi Júlia Judith
Apartanenta politica:
UDMR-Comisia juridică şi de disciplină, muncă şi protecţie socială, culte, învăţământ, sănătate, familie, protectie copii, tineret si sport , activităţi social culturale, sportive și de agrement,respectarea drepturilor și a libertăților cetățeanului
Comisia de specialitate:
Cotuna Petru
Cotuna Petru
Apartanenta politica:
PNL-Comisia pentru apărarea ordinii și liniștii publice,protecţia mediului şi turism, gestionarea câinilor fără stăpân
Comisia de specialitate:
Aprozar online
Vizitatori: